UKT1V221MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1V221MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT1V221MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT1V221MPD1TD.pdf2.UKT1V221MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKT1V221MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKT1V221MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285040 pcs Duomenų lapas 1.UKT1V221MPD1TD.pdf2.UKT1V221MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10676-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos Audio