UKT1E332MHD
NichiconNichicon
UKT1E332MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT1E332MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT1E332MHD.pdf2.UKT1E332MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKT1E332MHD specifikacijos
Dalies numeris UKT1E332MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82541 pcs Duomenų lapas 1.UKT1E332MHD.pdf2.UKT1E332MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.61A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10651
UKT1E332MHD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.398" (35.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos Audio