UKT1E153MRD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT1E153MRD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas 25V 15000UF 20% AUDIO-LEADED
Duomenų lapai: UKT1E153MRD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKT1E153MRD specifikacijos
Dalies numeris UKT1E153MRD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas 25V 15000UF 20% AUDIO-LEADED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39843 pcs Duomenų lapas UKT1E153MRD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.163A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17870
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.028" (51.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 15000µF Programos Audio