UKT1C470MDD1TA
NichiconNichicon
UKT1C470MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT1C470MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT1C470MDD1TA.pdf2.UKT1C470MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKT1C470MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKT1C470MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 682371 pcs Duomenų lapas 1.UKT1C470MDD1TA.pdf2.UKT1C470MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 79mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 158mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF