UKT1C101MDD1TA
NichiconNichicon
UKT1C101MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT1C101MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT1C101MDD1TA.pdf2.UKT1C101MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKT1C101MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKT1C101MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 457652 pcs Duomenų lapas 1.UKT1C101MDD1TA.pdf2.UKT1C101MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKT1C220MDD
UKT1C220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 839175 pcs
parsisiųsti: UKT1C220MDD.pdf
RFQ
UKT1C102MPD
UKT1C102MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 249813 pcs
parsisiųsti: UKT1C102MPD.pdf
RFQ
UKT1C101MDD
UKT1C101MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL