UKT1A222MHD1TO
NichiconNichicon
UKT1A222MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT1A222MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT1A222MHD1TO.pdf2.UKT1A222MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKT1A222MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UKT1A222MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160332 pcs Duomenų lapas 1.UKT1A222MHD1TO.pdf2.UKT1A222MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 931.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10623-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 2200µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKT1A331MPD1TA
UKT1A331MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 267177 pcs
parsisiųsti: UKT1A331MPD1TA.pdf
RFQ
UKT1A222MHD
UKT1A222MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL