UKT0J471MPD1TD
NichiconNichicon
UKT0J471MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT0J471MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT0J471MPD1TD.pdf2.UKT0J471MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKT0J471MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKT0J471MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 255665 pcs Duomenų lapas 1.UKT0J471MPD1TD.pdf2.UKT0J471MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10616-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos Audio