UKT0J222MPD1TD
NichiconNichicon
UKT0J222MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT0J222MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT0J222MPD1TD.pdf2.UKT0J222MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UKT0J222MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKT0J222MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117158 pcs Duomenų lapas 1.UKT0J222MPD1TD.pdf2.UKT0J222MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 816.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10611-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 2200µF Programos Audio