UKT0J102MPD1TD
NichiconNichicon
UKT0J102MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKT0J102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKT0J102MPD1TD.pdf2.UKT0J102MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKT0J102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKT0J102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 275053 pcs Duomenų lapas 1.UKT0J102MPD1TD.pdf2.UKT0J102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 420mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-10607-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF