UKL2AR15MDD1TA
NichiconNichicon
UKL2AR15MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL2AR15MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.15UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL2AR15MDD1TA.pdf2.UKL2AR15MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKL2AR15MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKL2AR15MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.15UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 800569 pcs Duomenų lapas 1.UKL2AR15MDD1TA.pdf2.UKL2AR15MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.4mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 0.15µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL2AR22MDD1TA
UKL2AR22MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 734655 pcs
parsisiųsti: UKL2AR22MDD1TA.pdf
RFQ
UKL2AR15MDD
UKL2AR15MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.15UF 20% 100V RADIAL