UKL1V150MDDANATD
NichiconNichicon
UKL1V150MDDANATD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1V150MDDANATD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1V150MDDANATD.pdf2.UKL1V150MDDANATD.pdf
  • Pranešimas
UKL1V150MDDANATD specifikacijos
Dalies numeris UKL1V150MDDANATD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1029570 pcs Duomenų lapas 1.UKL1V150MDDANATD.pdf2.UKL1V150MDDANATD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 15µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 15µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1V151MPD
UKL1V151MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 313355 pcs
parsisiųsti: UKL1V151MPD.pdf
RFQ
UKL1V151MPD1TD
UKL1V151MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 368349 pcs
parsisiųsti: UKL1V151MPD1TD.pdf
RFQ
UKL1V150MDDANA
UKL1V150MDDANA
apibūdinimas: CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL