UKL1V100MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1V100MDDANATA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1V100MDDANATA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1V100MDDANATA.pdf2.UKL1V100MDDANATA.pdf
  • Pranešimas
UKL1V100MDDANATA specifikacijos
Dalies numeris UKL1V100MDDANATA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 457064 pcs Duomenų lapas 1.UKL1V100MDDANATA.pdf2.UKL1V100MDDANATA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija UKL Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 100kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose