UKL1J6R8MDD
NichiconNichicon
UKL1J6R8MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1J6R8MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1J6R8MDD.pdf2.UKL1J6R8MDD.pdf
  • Pranešimas
UKL1J6R8MDD specifikacijos
Dalies numeris UKL1J6R8MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 398255 pcs Duomenų lapas 1.UKL1J6R8MDD.pdf2.UKL1J6R8MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 118mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 6.8µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 6.8µF