UKL1J470MPD
NichiconNichicon
UKL1J470MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1J470MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1J470MPD.pdf2.UKL1J470MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1J470MPD specifikacijos
Dalies numeris UKL1J470MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 461848 pcs Duomenų lapas 1.UKL1J470MPD.pdf2.UKL1J470MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14366
UKL1J470MPD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1J331MHD1TO
UKL1J331MHD1TO
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Sandelyje: 87194 pcs
parsisiųsti: UKL1J331MHD1TO.pdf
RFQ
UKL1J470MPD1TD
UKL1J470MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL