UKL1J330MPD1TA
NichiconNichicon
UKL1J330MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1J330MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1J330MPD1TA.pdf2.UKL1J330MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKL1J330MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKL1J330MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 466796 pcs Duomenų lapas 1.UKL1J330MPD1TA.pdf2.UKL1J330MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 33µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1J330MPD
UKL1J330MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL