UKL1J102KHD
NichiconNichicon
UKL1J102KHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1J102KHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 10% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1J102KHD.pdf2.UKL1J102KHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1J102KHD specifikacijos
Dalies numeris UKL1J102KHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 10% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90844 pcs Duomenų lapas 1.UKL1J102KHD.pdf2.UKL1J102KHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±10%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5295A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16867
UKL1J102KHD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose