UKL1HR68MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1HR68MDDANATA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1HR68MDDANATA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1HR68MDDANATA.pdf2.UKL1HR68MDDANATA.pdf
  • Pranešimas
UKL1HR68MDDANATA specifikacijos
Dalies numeris UKL1HR68MDDANATA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 748145 pcs Duomenų lapas 1.UKL1HR68MDDANATA.pdf2.UKL1HR68MDDANATA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 7.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.6mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 0.68µF Programos General Purpose
Susiję produktai
UKL1HR68MDDANA
UKL1HR68MDDANA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL