UKL1HR47MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1HR47MDDANATA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1HR47MDDANATA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1HR47MDDANATA.pdf2.UKL1HR47MDDANATA.pdf
  • Pranešimas
UKL1HR47MDDANATA specifikacijos
Dalies numeris UKL1HR47MDDANATA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1135021 pcs Duomenų lapas 1.UKL1HR47MDDANATA.pdf2.UKL1HR47MDDANATA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 0.47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1HR68MDDANA
UKL1HR68MDDANA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 755488 pcs
parsisiųsti: UKL1HR68MDDANA.pdf
RFQ
UKL1HR47MDDANA
UKL1HR47MDDANA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL