UKL1H680KPDANATD
NichiconNichicon
UKL1H680KPDANATD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1H680KPDANATD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1H680KPDANATD.pdf2.UKL1H680KPDANATD.pdf
  • Pranešimas
UKL1H680KPDANATD specifikacijos
Dalies numeris UKL1H680KPDANATD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215224 pcs Duomenų lapas 1.UKL1H680KPDANATD.pdf2.UKL1H680KPDANATD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 68µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1H681MHD
UKL1H681MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 76131 pcs
parsisiųsti: UKL1H681MHD.pdf
RFQ
UKL1H680MPD1TD
UKL1H680MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 341080 pcs
parsisiųsti: UKL1H680MPD1TD.pdf
RFQ
UKL1H680KPDANA
UKL1H680KPDANA
apibūdinimas: CAP ALUM 68UF 10% 50V RADIAL