UKL1H3R3MDDANA
NichiconNichicon
UKL1H3R3MDDANA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1H3R3MDDANA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1H3R3MDDANA.pdf2.UKL1H3R3MDDANA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1H3R3MDDANA specifikacijos
Dalies numeris UKL1H3R3MDDANA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1252331 pcs Duomenų lapas 1.UKL1H3R3MDDANA.pdf2.UKL1H3R3MDDANA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-15386
UKL1H3R3MDDANA-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 3.3µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1H3R3KDDANA
UKL1H3R3KDDANA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 10% 50V RADIAL
Sandelyje: 775737 pcs
parsisiųsti: UKL1H3R3KDDANA.pdf
RFQ
UKL1H3R3MDD1TA
UKL1H3R3MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1806789 pcs
parsisiųsti: UKL1H3R3MDD1TA.pdf
RFQ
UKL1H3R3MDDANATD
UKL1H3R3MDDANATD