UKL1H2R2MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1H2R2MDDANATA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1H2R2MDDANATA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1H2R2MDDANATA.pdf2.UKL1H2R2MDDANATA.pdf
  • Pranešimas
UKL1H2R2MDDANATA specifikacijos
Dalies numeris UKL1H2R2MDDANATA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1046161 pcs Duomenų lapas 1.UKL1H2R2MDDANATA.pdf2.UKL1H2R2MDDANATA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1H330MPD1TD
UKL1H330MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 356621 pcs
parsisiųsti: UKL1H330MPD1TD.pdf
RFQ
UKL1H2R2MDD
UKL1H2R2MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE