UKL1E6R8MDD
NichiconNichicon
UKL1E6R8MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1E6R8MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UKL1E6R8MDD.pdf2.UKL1E6R8MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1E6R8MDD specifikacijos
Dalies numeris UKL1E6R8MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1457612 pcs Duomenų lapas 1.UKL1E6R8MDD.pdf2.UKL1E6R8MDD.pdf
Tolerancija 6.8µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.079" (2.00mm)
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija UKL
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 25V Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 493-14718 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kondensatorių skaičius 55mA Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Gamintojo kodas UKL1E6R8MDD Lifetime @ Temp. -
Varža - Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
Išplėstas aprašymas 6.8µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE Programos 1000 Hrs @ 85°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1E681MHD1TO
UKL1E681MHD1TO
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 221685 pcs
parsisiųsti: UKL1E681MHD1TO.pdf
RFQ
UKL1E6R8MDDANATA
UKL1E6R8MDDANATA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL