UKL1C221MPD1TD
NichiconNichicon
UKL1C221MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1C221MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1C221MPD1TD.pdf2.UKL1C221MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1C221MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKL1C221MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 523985 pcs Duomenų lapas 1.UKL1C221MPD1TD.pdf2.UKL1C221MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10482-3
UKL1C221MPD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose