UKL1C101MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1C101MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UKL1C101MPD1TA.pdf2.UKL1C101MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UKL1C101MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UKL1C101MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 420250 pcs Duomenų lapas 1.UKL1C101MPD1TA.pdf2.UKL1C101MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose