UKL1A221KPDANA
NichiconNichicon
UKL1A221KPDANA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1A221KPDANA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 10% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1A221KPDANA.pdf2.UKL1A221KPDANA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1A221KPDANA specifikacijos
Dalies numeris UKL1A221KPDANA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 10% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 449853 pcs Duomenų lapas 1.UKL1A221KPDANA.pdf2.UKL1A221KPDANA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 465mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15344
UKL1A221KPDANA-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos General Purpose