UKA1V332MHD
NichiconNichicon
UKA1V332MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKA1V332MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKA1V332MHD.pdf2.UKA1V332MHD.pdf
  • Pranešimas
UKA1V332MHD specifikacijos
Dalies numeris UKA1V332MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94386 pcs Duomenų lapas 1.UKA1V332MHD.pdf2.UKA1V332MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UKA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8515A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4616
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos Audio