UKA1V101MED
NichiconNichicon
UKA1V101MED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKA1V101MED
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKA1V101MED.pdf2.UKA1V101MED.pdf
  • Pranešimas
UKA1V101MED specifikacijos
Dalies numeris UKA1V101MED Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 423899 pcs Duomenų lapas 1.UKA1V101MED.pdf2.UKA1V101MED.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UKA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16824
UKA1V101MED-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos Audio