UKA0J153MHD
NichiconNichicon
UKA0J153MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKA0J153MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKA0J153MHD.pdf2.UKA0J153MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
UKA0J153MHD specifikacijos
Dalies numeris UKA0J153MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57440 pcs Duomenų lapas 1.UKA0J153MHD.pdf2.UKA0J153MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UKA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3115A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4596
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 15000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 15000µF Programos Audio