UHW1V102MHD1TO
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHW1V102MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.UHW1V102MHD1TO.pdf2.UHW1V102MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UHW1V102MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UHW1V102MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 84810 pcs Duomenų lapas 1.UHW1V102MHD1TO.pdf2.UHW1V102MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose