UHV1V182MHD
NichiconNichicon
UHV1V182MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV1V182MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV1V182MHD.pdf2.UHV1V182MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
UHV1V182MHD specifikacijos
Dalies numeris UHV1V182MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62986 pcs Duomenų lapas 1.UHV1V182MHD.pdf2.UHV1V182MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.355A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.925A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 11 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.476" (37.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose