UHV1V102MHD1TO
NichiconNichicon
UHV1V102MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV1V102MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV1V102MHD1TO.pdf2.UHV1V102MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UHV1V102MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UHV1V102MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125311 pcs Duomenų lapas 1.UHV1V102MHD1TO.pdf2.UHV1V102MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.752A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.92A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17633-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 16 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF