UHV1C102MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1C102MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV1C102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV1C102MPD1TD.pdf2.UHV1C102MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHV1C102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHV1C102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 261425 pcs Duomenų lapas 1.UHV1C102MPD1TD.pdf2.UHV1C102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.089A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF