UHV1A681MPD
NichiconNichicon
UHV1A681MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV1A681MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV1A681MPD.pdf2.UHV1A681MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHV1A681MPD specifikacijos
Dalies numeris UHV1A681MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 505378 pcs Duomenų lapas 1.UHV1A681MPD.pdf2.UHV1A681MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 594mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 990mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15290
UHV1A681MPD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 59 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 680µF