UHV0J152MPD1TA
NichiconNichicon
UHV0J152MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHV0J152MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHV0J152MPD1TA.pdf2.UHV0J152MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UHV0J152MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UHV0J152MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 265775 pcs Duomenų lapas 1.UHV0J152MPD1TA.pdf2.UHV0J152MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.55A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 31 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose