UHN1A102MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHN1A102MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: UHN1A102MPD.pdf
  • Pranešimas
UHN1A102MPD specifikacijos
Dalies numeris UHN1A102MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5554 pcs Duomenų lapas UHN1A102MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHN Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 18 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHN1A102MPD9
UHN1A102MPD9
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL