UHE2A820MHT6
NichiconNichicon
UHE2A820MHT6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE2A820MHT6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE2A820MHT6.pdf2.UHE2A820MHT6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UHE2A820MHT6 specifikacijos
Dalies numeris UHE2A820MHT6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4443 pcs Duomenų lapas 1.UHE2A820MHT6.pdf2.UHE2A820MHT6.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 368.9mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža 230 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 82µF Programos General Purpose