UHE2A390MPD
NichiconNichicon
UHE2A390MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE2A390MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE2A390MPD.pdf2.UHE2A390MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHE2A390MPD specifikacijos
Dalies numeris UHE2A390MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 589344 pcs Duomenų lapas 1.UHE2A390MPD.pdf2.UHE2A390MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 234.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 335mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1662
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 450 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Talpa 39µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHE2A390MPD1TA
UHE2A390MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL