UHE1V330MDT
NichiconNichicon
UHE1V330MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1V330MDT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1V330MDT.pdf2.UHE1V330MDT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UHE1V330MDT specifikacijos
Dalies numeris UHE1V330MDT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4359 pcs Duomenų lapas 1.UHE1V330MDT.pdf2.UHE1V330MDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 115.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 580 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF