UHE1J471MHT6
NichiconNichicon
UHE1J471MHT6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1J471MHT6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1J471MHT6.pdf2.UHE1J471MHT6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UHE1J471MHT6 specifikacijos
Dalies numeris UHE1J471MHT6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5279 pcs Duomenų lapas 1.UHE1J471MHT6.pdf2.UHE1J471MHT6.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 847.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.13A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 91 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF