UHE1H102MHD3
NichiconNichicon
UHE1H102MHD3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1H102MHD3
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1H102MHD3.pdf2.UHE1H102MHD3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHE1H102MHD3 specifikacijos
Dalies numeris UHE1H102MHD3 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113009 pcs Duomenų lapas 1.UHE1H102MHD3.pdf2.UHE1H102MHD3.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.868A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1623
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 36 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF