UHE1E122MHT
NichiconNichicon
UHE1E122MHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1E122MHT
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1E122MHT.pdf2.UHE1E122MHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UHE1E122MHT specifikacijos
Dalies numeris UHE1E122MHT Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4737 pcs Duomenų lapas 1.UHE1E122MHT.pdf2.UHE1E122MHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.768A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.21A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 43 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF