UHE1C392MHD
NichiconNichicon
UHE1C392MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE1C392MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE1C392MHD.pdf2.UHE1C392MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHE1C392MHD specifikacijos
Dalies numeris UHE1C392MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139846 pcs Duomenų lapas 1.UHE1C392MHD.pdf2.UHE1C392MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 880mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1537
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 17 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Talpa 3900µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHE1C392MHD3
UHE1C392MHD3
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 131238 pcs
parsisiųsti: UHE1C392MHD3.pdf
RFQ
UHE1C392MHD3TN
UHE1C392MHD3TN
Gamintojai: Nichicon