UHE0J272MPD6
NichiconNichicon
UHE0J272MPD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE0J272MPD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE0J272MPD6.pdf2.UHE0J272MPD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UHE0J272MPD6 specifikacijos
Dalies numeris UHE0J272MPD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 245730 pcs Duomenų lapas 1.UHE0J272MPD6.pdf2.UHE0J272MPD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.528A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.91A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1473
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 31 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.240" (31.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 2700µF