UHE0J122MPT6
NichiconNichicon
UHE0J122MPT6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHE0J122MPT6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHE0J122MPT6.pdf2.UHE0J122MPT6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UHE0J122MPT6 specifikacijos
Dalies numeris UHE0J122MPT6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4565 pcs Duomenų lapas 1.UHE0J122MPT6.pdf2.UHE0J122MPT6.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 968mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.21A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 60 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF