UHD1V331MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1V331MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD1V331MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHD1V331MPD1TD.pdf2.UHD1V331MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHD1V331MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHD1V331MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 263876 pcs Duomenų lapas 1.UHD1V331MPD1TD.pdf2.UHD1V331MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.001A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 38 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose