UHD1H121MPD1TA
NichiconNichicon
UHD1H121MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD1H121MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHD1H121MPD1TA.pdf2.UHD1H121MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UHD1H121MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UHD1H121MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 385565 pcs Duomenų lapas 1.UHD1H121MPD1TA.pdf2.UHD1H121MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 61 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 120µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHD1H102MHD
UHD1H102MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 123237 pcs
parsisiųsti: UHD1H102MHD.pdf
RFQ
UHD1H151MPD
UHD1H151MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 349342 pcs
parsisiųsti: UHD1H151MPD.pdf
RFQ
UHD1H121MPD
UHD1H121MPD
apibūdinimas: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL