UHD0J102MPD1TD
NichiconNichicon
UHD0J102MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHD0J102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHD0J102MPD1TD.pdf2.UHD0J102MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHD0J102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHD0J102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 451532 pcs Duomenų lapas 1.UHD0J102MPD1TD.pdf2.UHD0J102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 772.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 53 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose