UHA1H5R6MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHA1H5R6MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5.6UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UHA1H5R6MHD.pdf2.UHA1H5R6MHD.pdf3.UHA1H5R6MHD.pdf
  • Pranešimas
UHA1H5R6MHD specifikacijos
Dalies numeris UHA1H5R6MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5.6UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4603 pcs Duomenų lapas 1.UHA1H5R6MHD.pdf2.UHA1H5R6MHD.pdf3.UHA1H5R6MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHA Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 15.75kHz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.280" (32.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 5.6µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 5.6µF