UFW2AR47MDD1TA
NichiconNichicon
UFW2AR47MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UFW2AR47MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UFW2AR47MDD1TA.pdf2.UFW2AR47MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UFW2AR47MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UFW2AR47MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1260451 pcs Duomenų lapas 1.UFW2AR47MDD1TA.pdf2.UFW2AR47MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UFW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 0.47µF Programos Audio