UFG1A470MDM
NichiconNichicon
UFG1A470MDM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UFG1A470MDM
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UFG1A470MDM.pdf2.UFG1A470MDM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UFG1A470MDM specifikacijos
Dalies numeris UFG1A470MDM Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1073532 pcs Duomenų lapas 1.UFG1A470MDM.pdf2.UFG1A470MDM.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UFG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15057
UFG1A470MDM-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UFG1A332MHM
UFG1A332MHM
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 114173 pcs
parsisiųsti: UFG1A332MHM.pdf
RFQ
UFG1A470MDM1TD
UFG1A470MDM1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 1552003 pcs
parsisiųsti: UFG1A470MDM1TD.pdf
RFQ
UFG1A222MHM1TN
UFG1A222MHM1TN
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 10V THRUHOLE
parsisiųsti: UFG1A222MHM1TN.pdf
UFG1A682MHM
UFG1A682MHM
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
parsisiųsti: UFG1A682MHM.pdf
UFG1A470MDM1TA
UFG1A470MDM1TA